TEATED

Hea klient,

 

Tulenevalt 11.03.2021 kehtima hakkavatest piirangutest ei teeninida me kliente kaupluse siseruumides vaid väljastame ainult ettetellitud kaupasid. Palume Teil oma kaubad ette tellida e-kirja ( ehitusmees@later.ee ) või telefoni teel ( +372 5231135 ) ning kaubale järele tulla kokkulepitud ajal.

 

ERAISIKUD:

Müüme kaupa ainult ettetellimisel.
Ettetellitud kaup pannakse Teile valmis kaupluse tuulekotta, kuhu oleme paigaldanud ka makseterminali( ainult kaardimaksed võimalikud). Tuulekotta tohib siseneda ainult 1 inimene korraga. Palume kanda maski.

Kontakteerudes kauplusega leiame Teile alati sobivad lahendused.

 

 

 

PÜSIKLIENDID:
 

Klienditeenindajad panevad Teie tellimuse kokku ning ootele meie sisehoovi poole. Me ei tõsta kaupa õue ootele enne, kui Te olete meile helistanud või märku andnud, et olete kohal.

Olukorra keerulisust arvestades, palume Teil olla mõistvad ning jätta klienditeenindajatele piisavalt aega kaupade valmispanekuks.

 

Kliendid, kes soovivad oma ostude eest koheselt tasuda, pakume välja võimaluse kaup samamoodi ette tellida ning kaup kätte saada maja eest tuulekojast, kuhu oleme paigaldanud kaardimakse terminali ja tellitud kaubad.

 

Kaupadele järele tulles palume järgida kõiksuguseid vajalikke viirust ennetavaid meetmeid ning hoidke teiste kliendiga distantsi ja tegutsegem väljastusaladel ükshaaval.

 

Loodame, et olukord laheneb kiiresti ning saame peagi jälle tavapärast koostööd jätkata.

 

NB! Vajadusel palun edastage antud informatsioon õigetele inimestele.

 

 

Tellimusi palun esitada:

ehitusmees@later.ee

+372 5231135

 

Kõike head soovides,

AS Later GR meeskond